sadsad x
asdasd

Yangın Korumalı Manyetik Kompakt Şalter

Yangın korumalı manyetik kompakt şalter, elektrik devrelerindeki arızalara karşı koruma sağlamak için kullanılan bir tür otomatik kesici (mccb)dir. Yangın koruması, manyetik bir etki yaratarak aşırı akımı algılayarak, cihazın devre akımını keser ve güvenlik sağlanır. Bu şekilde, yangın riski oluşabilecek herhangi bir aşırı yüklenme durumunda devrenin korunmasını ve böylece yangın riskinin önlenmesini sağlar. Ayrıca manuel olarakta devre kesilmeleri yapılabilir. Siemens Flash marka olarak zeybekmarket üzerinden şalt malzemeleri manyetik kompakt şalterleri inceleyebilirsiniz.

Sıralama seçin
Göster
4 6

Manyetik Kompakt Şalter Ne İşe Yarar?

Manyetik korumalı otomatik kesiciler (mccb), aşırı akım koşullarında otomatik olarak devreyi kesen güç anahtarlarıdır. Bu cihazlar, elektrik panolarında kullanılan yüksek akım değerlerini kontrol etmek ve güvenliği sağlamak için tasarlanmıştır. Yangın korumalı manyetik kompakt şalter, manyetik korumalı bir otomatik kesici olarak tasarlanmıştır ve yangın riskini azaltmak için özellikle önemlidir.

Manyetik Kompakt Şalterler Nerelerde Kullanılır?

Yangın korumalı manyetik kompakt şalterler, endüstriyel ve ticari elektrik sistemlerinde kullanılır ve yangın riski olan herhangi bir yerde kullanılması önerilir. Bu cihazlar, aşırı yüklenme veya kısa devre durumlarında devreyi anında keserek, yangın riskini en aza indirir.World Kredi Kartı Ödeme Axess Kredi Kartı Ödeme Bonus Kredi Kartı Ödeme Maximum Kredi Kartı Ödeme Card Finans Kredi Kartı Ödeme Visa Kredi Kartı Ödeme Master Card Kredi Kartı Ödeme Troy Ödeme
Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.