sadsad x
asdasd

Aydınlatma Ürünleri

Günlük hayatımızda farkında olmasak bile aydınlatma ürünleri kullanım ve ışık rengi bakımından büyük önem taşımaktadır. Mağaza, iş yerleri, ev, ofis kullanımında gerek bahçe aydınlatmaları ve ambiyans aydınlatmaları olarak tarz şıklık ve insan psikolojisini olumlu yönde etkiler.

Siz değerli müşterilerimize tüm aydınlatma ürünlerinde (CATA, PHILIPS, GECEM, HELIOS, SAMSUNG, ZERPA) markaları ve daha fazlasıyla  kolay ulaşım uygun fiyat güvencesiyle hizmetinizdeyiz.

Sıralama seçin
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21
Göster
4 6
1 2 3 ... 5 ... 10 ... 21

Aydınlatma Ürünleri Nedir ? Aydınlatma Ürünleri Çeşitleri Nelerdir ?

  1. Led Ampuller : Işığın kaynağıdır ve genellikle evlerde, iş yerlerinde ve sokaklarda kullanılır. LED, halojen, floresan, filamentli ampuller gibi çeşitleri bulunur.

  2. Avizeler : Tavana monte edilen dekoratif aydınlatma ürünleridir. Kristal, cam, metal, ahşap gibi farklı malzemelerden yapılabilirler.

  3. Spot aydınlatmalar : Belli bir noktayı aydınlatmak için kullanılan ürünlerdir. Özellikle mağaza vitrinlerinde, ev aydınlatmaların da, bahçelerde, ofis aydınlatmalrında ve caddelerde kullanılırlar.

  4. Lambaderler : Genellikle oturma odalarında, yatak odalarında ve ofislerde kullanılan aydınlatma ürünleridir. Yüksek ve gösterişli modelleri bulunur.

  5. Duvar armatürleri : Duvarlara monte edilerek dekoratif bir aydınlatma sağlarlar. Yatak odaları, salonlar, ofis aydınlatmaları ve koridorlar için idealdirler.

  6. Tavan armatürleri : Tavana monte edilen aydınlatma ürünleri arasındadır. Genellikle ev aydınlatmaların da, ofis aydınlatmalarında ve mağaza aydınlatmalarında kullanılırlar.

  7. Led şeritler : LED'lerden oluşan şeritler halinde olan bu aydınlatma ürünleri, dekoratif amaçlarla kullanılır. Ev aydınlatmaların da, iş yerlerinde, mağazalarda ve sokaklarda sıklıkla kullanılırlar. Ambiyans ışığı olarak tercih edilirler.

  8. Bahçe aydınlatmaları : Bahçelerde kullanılan aydınlatma ürünleridir. Özellikle bahçe yollarını veya set üstü aydınlatmaları olarak kullanılırlar.

  9. Led Projektörler : Geniş alanları güçlü bir şekilde aydınlatmak için kullanılırlar. Dışcephe aydınlatması futbol saha aydınlatmaları bahçe aydınlatmaları dekoratif amaçlı ağaç aydınlatmaları gibi bir çok kullanım alanı mevcuttur.

Aydınlatma Ürünleri Çeşitleri ve Fiyatları

Dekoratif aydınlatmalar ofis aydınlatmaları ev aydınlatmaları yüksek tavan armatürleri bahçe aydınlatmaları ve daha birçok mekan için yaşam alanlarınızı güzelleştirecek iş ve enerji verimliliğini arttıracak ürünlere zeybekmarket.com sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve uygun fiyatlı spot uygun fiyatlı aydınlatma ürünleri ve daha bir çok en uygun fiyatlı elektrik malzemeleri için siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

World Kredi Kartı Ödeme Axess Kredi Kartı Ödeme Bonus Kredi Kartı Ödeme Maximum Kredi Kartı Ödeme Card Finans Kredi Kartı Ödeme Visa Kredi Kartı Ödeme Master Card Kredi Kartı Ödeme Troy Ödeme
Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.