sadsad x
asdasd

Switchler ve Butonlar Nedir ? Switchler ve Butonlar Nerelerde kullanılır ?

Switchler ve butonlar elektronik devrelerde kullanılan elektrik malzemeleridir.

Switchler, bir devre üzerinde açma ve kapama işlemi yapabilen elektriksel bir anahtardır. Genellikle elektrik akımını kontrol etmek için kullanılırlar. Bu cihazlar, bir veya daha fazla bağlantı noktası ile bir çıkış noktasına sahiptirler. Bir switch, akımın aktif veya pasif hale getirilmesini sağlar. Örneğin, bir lambayı açmak veya kapatmak için bir switch kullanılabilir.

Butonlar ise, bir cihazı veya bir makineyi kontrol etmek için kullanılan bir mekanik anahtardır. Butonlar, bir yüzeye basılarak çalıştırılırlar. Genellikle küçük bir mekanik anahtar olarak kullanılırlar ve farklı boyutlarda ve şekillerde olabilirler. Butonlar, çeşitli cihazlarda kullanılır, örneğin, bir kapının açılması veya bir asansörü çağırmak için butonlar kullanılabilir.

Hem switchler hem de butonlar, elektronik devrelerin kontrolü için önemli bileşenlerdir ve birçok cihazda kullanılırlar.

Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6
Göster
4 6
1 2 3 4 5 6

Switch ve Buton Fiyatları ?

Switchler ve butonların fiyatları, marka, boyut, özellikler ve kullanım amacına göre değişebilir. Genellikle, basit bir switch veya buton daha düşük bir fiyata sahipken, daha gelişmiş ve özellikli bir model daha yüksek bir fiyata sahip olabilir. Ayrıca, endüstriyel kullanım için tasarlanmış switch ve butonlar daha dayanıklı ve yüksek performanslı olmaları nedeniyle daha yüksek bir fiyata sahip olabilirler.

Özellikle online satış siteleri veya elektronik bileşenler satan mağazalar, switchler ve butonların çeşitli modellerini farklı fiyat aralıklarında sunabilirler. En uygun fiyat güçlü stok  kolay alışveriş ve hızlı kargo ile zeybekmarket üzerinden butonlara ve daha birçok çeşitli elektrik malzemelerine ulaşabilir. Alışverişin keyfini çıkarabilirisiniz.World Kredi Kartı Ödeme Axess Kredi Kartı Ödeme Bonus Kredi Kartı Ödeme Maximum Kredi Kartı Ödeme Card Finans Kredi Kartı Ödeme Visa Kredi Kartı Ödeme Master Card Kredi Kartı Ödeme Troy Ödeme
Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.