sadsad x
asdasd

Elektrik Panoları Nedir ?

Elektrik panoları, elektrik devrelerinin birleştirildiği, kontrol edildiği ve korunduğu bir tür elektrik ekipmanıdır. Elektrik panoları, bir binada veya tesiste kullanılan tüm elektrikli ekipmanların güç kaynağına bağlandığı veya birleştirildiği merkezi bir noktadır. Panolar, ana güç kaynağından gelen elektrik enerjisini devrelere dağıtır, aynı zamanda devrelerin kontrol edilmesini ve korunmasını sağlar.

Elektrik Tesisat Panoları Nerelerde Kullanılır ve Özellikleri Nelerdir?

Elektrik panoları, birçok farklı şekil, boyut ve özellikte olabilir. Küçük ev panoları, monofaze saat panosu (kutusu), trifaze saat panosu (kutusu) sadece birkaç şalt ürünü içerebilirken, büyük bir endüstriyel tesis panosu yüzlerce hatta binlerce devreyi şalt malzemesini içerebilir. Panolar ayrıca, farklı koruma seviyelerine sahip farklı cihazlar kullanarak yangın, aşırı akım, kısa devre, dış ortam ve diğer elektrik arızalarından kaynaklanan tehlikeleri önlemek için tasarlanmıştır.

Asansör panoları (Montajlı Siemens veya Flash Malzemeli)
Dağıtım panoları (Montajlı veya Boş ) (Siemens,Flash)
Saat kutuları (Trifaze Saat Kutusu , (Monofaze Saat Kutusu)
Şantiye panoları (Montajlı Siemens veya Flash Malzemeli , Boş)
Sayaç panoları 
TMŞ panoları

Çeşitli panolara bu link üzerinden Panolar ulaşabilir. Zeybek Elektrik A.Ş. güvencesi ile kaliteli güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sıralama seçin
1 2
Göster
4 6
1 2


World Kredi Kartı Ödeme Axess Kredi Kartı Ödeme Bonus Kredi Kartı Ödeme Maximum Kredi Kartı Ödeme Card Finans Kredi Kartı Ödeme Visa Kredi Kartı Ödeme Master Card Kredi Kartı Ödeme Troy Ödeme
Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.