sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
1 2 3 4
Göster
4 6
1 2 3 4

Netelsan Markası Hakkında Bilgi

Sektöründeki faaliyetlerine 1989 yılında başlayan Netelsan; Bina İletişim Sistemleri, Görüntülü Diafon Sistemleri, IP Akıllı Ev Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Sensörlü Aydınlatma Armatürleri, Exit Acil Yönlendirme ve Acil Aydınlatma Armatürleri, Akıllı Kapı Kilitleri ve en son Anahtar Priz Ürün Grupları üzerine ürünlerinin AR-GE'si, tasarımı ve üretimlerinin tamamını kendi bünyesinde yapan ender firmalardan birisidir.

Yakın bir gelecekte ise Şait Malzemeleri gruplarını üretimlerine ilave edecek olup, Türkiye geneline yayılmış satış ve servis ağı, AR-GE'ye verdiği önem ve bina elektroniği alanındaki deneyimi sayesinde Netelsan bugün Türkiye'nin sektöründeki lider firmalardan birisi haline gelmiştir.

Netelsan Kalite Yönetimi ve Belgeleri

Netelsan ürünleri ve fabrikası için almış olduğu dünyaca kabul edilen TS-EN ISO 9001:2015 kalite belgesi, TSE belgeleri, TSE-HYB hizmet yeterlilik belgesi, CE belgeleri ile kalitesini sektöründe ispatlamış bir firmadır. Ürünlerini alanında uzmanlaşmış mühendis ve teknik personeliyle, üretimin tüm aşamalarında, ISO 9001:2015 kalite şartlarını baz alarak üretmektedir.

Netelsan Marka Ürünler ve Fiyatları

Netelsan marka ürün çeşitleri ve fiyatlarını aşağıdaki listemizden inceleyebilir, güvenle sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.