sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6
Göster
4 6
1 2 3 4 5 6

ELEKTRİK TESİSAT BORULARI İMALATI

Kendi üretimimiz olan elektrik tesisat borularımız TS EN 61386-22 standardına göre imal edilmektedir.

POLİ ETİLEN ELEKTRİK TESİSAT BORULARINDA RENK KAVRAMI

İlgili standartın 7.3 maddesinde;

"Alev yayan malzeme portakal renginde olmalıdır" yazılıdır.

Alev yaymayan malzeme üzerinde alev yaymayan malzeme açık olarak işaretlenmedikçe sarı, portakal veya kırmızı hariç olmak üzerine herhangi bir renk olabilir.

POLİ ETİLEN ELEKTRİK TESİSAT BORULARINDA HALOJEN FREE KAVRAMI

Kimya dilinde halojen madenlerle tuz verebilen F (Flor), Cl (Klor), Br(Brom) ve I (İyot) elementlerine verilen isimdir. Tuz yapıcı anlamına gelir. Doğada element değil mineral şeklindedir. Oda koşullarında Flor ve Klor gaz hade, Brom sıvı halde, İyot ise katı halde bulunur. Zehirli ve tehlikelidir. Çünkü halojen içerikli yapı malzemeleri yanması halinde oluşan Hidroklorür (HCL) gazı; ortamdaki Karbondioksit (CO2), Karbonmonoksit (CO) ve su (H2O) ile birleşerek  Hidroklorik asit oluşur. Oluşan bu madde ise insan sağlığı için son derece zararlıdır. Maruz kalındığında zehirlenmelere sebep olur. Yangın sırasında yaşanan dumandan zehirlenme vakalarının sebebi bu maddedir. Bu nedenle insan sayısının çok olduğu yerlerde halojen içermeyen malzemeler istenmektedir.

PE (Poli Etilen) elektrik tesisat borularımız TS EN 50267-2 standardı olan halojen asit ganeyini başarı ile geçmektedir.



World Kredi Kartı Ödeme Axess Kredi Kartı Ödeme Bonus Kredi Kartı Ödeme Maximum Kredi Kartı Ödeme Card Finans Kredi Kartı Ödeme Visa Kredi Kartı Ödeme Master Card Kredi Kartı Ödeme Troy Ödeme
Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.