sadsad x
asdasd

Kaynak Kablosu Nedir ? h01n2-d kablo Nedir ?

Kaynak kablosu, elektrik ark kaynağı işlemleri sırasında kullanılan, kaynak makinesi ile kaynak elektrodu arasındaki bağlantıyı sağlayan bir kablodur. Elektrodu kaynak makinesine bağlamak için kullanılır ve kaynak işlemi sırasında elektrik akımının elektroda iletilmesini sağlar. Kaynak kablosu, genellikle yüksek sıcaklık ve aşınmaya dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve işlem sırasında güvenliği sağlamak için yalıtılmıştır.

Sıralama seçin
Göster
4 6

Kaynak Kablosu Nereler de Kullanılır ? 

Kaynak kablosu, birçok endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle metal işleme sanayisi, gemi yapımı, otomotiv endüstrisi, yapı inşaatı, boru hatları, enerji üretimi, demiryolu ve havacılık gibi sektörlerde kullanılır. Kaynak kablosu, çelik, alüminyum, bakır ve diğer metalleri birleştirmek için kullanılan kaynak işlemlerinde önemli bir kablodur. h01n2-d kodu ile bilinir. Ayrıca, kaynak kablosu, atölyelerde ve bakım işlemlerinde de kullanılabilir.

Kaynak Kablosu Fiyatları?

Enerji kabloları kategorisinden kaynak kablolarına ve kesitlerine ulaşabilir. En uygun kaynak kablolarına zeybekmarket.com üzerinden ulaşabilirsiniz.World Kredi Kartı Ödeme Axess Kredi Kartı Ödeme Bonus Kredi Kartı Ödeme Maximum Kredi Kartı Ödeme Card Finans Kredi Kartı Ödeme Visa Kredi Kartı Ödeme Master Card Kredi Kartı Ödeme Troy Ödeme
Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.