sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
1 2 3 4 5
Göster
4 6
1 2 3 4 5

VİKO Markası Hakkında Bilgi

VİKO,1966 yıllarında kurulmuş ve zamanla elektrik sektöründe ülkemizin en tanınmış markaları arasına dahil olmuştur. 2014 yılında %90, 2017 yılında ise %100 gerçekleşen birleşme sonrasında dünya teknoloji devi Panasonic Corporation bünyesinde yer alan Panasonic Eco Solutions grubuna bağlı olarak varlığını sürdürmektedir.


Barındırdığı teknolojik alt ve üst yapısı ile Endüstri 4.0 uygulamalarını yaşama geçiren ve sektöründe dünyanın en iyileri arasında gösterilen endüstriyel tesislerinde yıllık 100 milyon adet anahtar ve priz üretim kapasitesine sahip olan Panasonic Eco Solutions Türkiye, müşteri beklentilerini öngören çözümler üretmek ve yenilikçi ürünleri pazara sunmak için ARGE, inovasyon ve tasarım çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.


Sektöründe Turquality kapsamına alınan ilk kuruluş olup, tanınmış marka statüsüne sahip olan ve ürün kalitesi, müşteri beklentilerine verdiği değer ve sektörde hep ilki yapma heyecanı ile projeler geliştiren VİKO, TÜSİAD KalDer Ulusal Kalite Ödülü başta olmak üzere hem ulusal hem de uluslararası alanda pek çok ödülün de sahibidir.


Viko Karre ile Modern Tasarım ve Minimalist Şıklık

Viko Karre, ön plana çıkmayı başarabilen oldukça özel bir seri. Yeri geliyor dekorasyonlardaki büyük bir boşluğu kapatıyor, yeri geliyor ufak bir dokunuşla yaşam alanlarının tüm görüntüsünü değiştiriyor. Tasarım, teknoloji ve kalite Karre'de herkes için mutluluğa dönüşüyor


Yaşam alanlarının güzelliğini tek bir dokunuşla tamamlayan Viko Karre, keskin hatlı minimalist tasarımıyla şıklığı hayatın bir parçası yapıyor. Beyaz ve krem renk seçenekleriyle Viko Karre anahtar ve priz serisi, ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı yatay ve dikey çerçeveleriyle farklı kullanım alanları için alternatif çözümler sunuyor.


Keskin hatları, modern formu, yalın fakat çekici duruşuyla Viko Karre, abartısız güzelliği beyaz ve krem renk alternatifleriyle yeniden tanımlıyor. Stil sahibi mekanların anahtarı olan Viko Karre, anahtardan prize ve termostat seçeneklerine kadar uzanan geniş ürün gamıyla güçlü tasarımını her noktaya taşıyor.


Viko Meridian ile Vazgeçilmeyen Tarz, Vazgeçilmeyen Sadelik

Viko Meridian’ın beyaz ve krem ile renklenen zengin dünyasında çözümler tasarımla aydınlanıyor. Viko Meridian güvenli kullanıma sahip tasarruflu ve enerji verimliliği için çalışan seçenekleriyle hemen her noktada çözüm üretiyor. İkili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı, yatay ve dikey çerçeveleriyle farklı ve çoklu kullanımlar için alternatiflere sahip bulunuyor.

Yenilenen ve güçlendirilmiş mekanizmasıyla daha da güvenli ve güçlü priz çözümleri sunan Viko Meridian, internet ve uydu prizleri dahil günümüzün zorunlu gereksinimlerine de karşılık veriyor. Energy Saver, ısı kontrolü, jaluzi açma kapama ve hareket sensörleriyle konfor ve tasarruf, Viko Meridian’da tasarımdan ödün vermeden ön plana çıkıyor.


Viko Karre ve Meridian Serisi Fiyatları

Viko Karre ve Meridian serisinin anahtar priz çeşitlerini ve fiyatlarını aşağıdaki listemizden inceleyebilir, güvenle sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.