sadsad x
asdasd
Garanti, İade ve Değişim Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade ve Değişim Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı veya kusurlu çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki iletişim sayfamızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürünün yenisi ile değişimi ya da ücret iadesi talep edebilir. Ayrıca cayma hakkı kapsamında teslim alınan ürün 14 gün içerisinde iade edilebilir ve ücret iadesi talep edilebilir.

Sipariş edilen ürün hatası, gerekli incelemelerden sonra müşteri kullanımından oluştuğu tespit edilirse veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ayrıca tekar satışı mümkün olmayacak şekilde yapılan iade talepleri kabul edilmez ve ücret iadesi gerçekleştirilmez.

İade ve değişim için gönderilen ürünler; aksesuar, ambalaj, ürün ve faturasıyla birlikte tam ve eksiksiz bir şekilde gönderilmelidir. Aksi halde iade veya değişim kabul edilmez.

Kablo, boru vb. parça şeklinde kesilerek gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Sayaç ürünleri satıldıktan sonra hiçbir şekilde iade alınmamaktadır.

Anahtar-priz gibi ambalajlı ürünlerin ambalajı yırtıldıktan sonra başka bir müşteriye tekrar satma imkanı olmadığı için iadesi kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İade ve Değişim İçin Kargo İşlemleri

İade veya değişim talebinde bulunmak istediğiniz ürünleri, anlaşmalı firmamız olan MNG Kargo'ya 331191295 nolu anlaşma kodumuzla teslim etmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızdan kaynaklı olmayan iade veya değişim durumlarında kargo ücreti alıcıya aittir.
İade veya değişim işlemiyle ilgili olarak bir not yazılıp kargo paketinin içinde gönderilmesi rica olunur. Bizim açımızdan işlemlerin hızlandırılmasını kolaylaştıracaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.