sadsad x
asdasd
BESTRACK
ZEY.M12U66

12U 600x600 mm Gold Lİne Duvar Tİpİ Kabİnet

2.285,51 TL %54indirimli
4.968,49 TL
Kargo Detayları
Ücretisiz kargo kampanyasından muaftır! Kargo seçenek ve ücretini ödeme sayfasından inceleyebilirsiniz.
Saat 15:00'a kadar verilen sipariş aynı gün kargoya verilir.
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri

 • Ödeme Seçenekleri

 • Yorumlar (0)

 • Tavsiye Et

 • Öneri Kutusu

 • Ürün KoduAçıklamaGenişlik (mm)Derinlik (mm)Yükseklik (mm)Tekerlekli Yükseklik (mm)Ağırlık(kg)
  Order CodeDescriptionWidthDepthHeightWith Castor HeightWeight
  ZEY.GLD12U606012U 600x600 mm Gold Line Dikili Tip Kabinet60060068376341,50

  Temel Özellikleri

  • Bestrack kabinetlerimiz server ve depolama uygulamalarında müşterilerimize en uygun çözümler sunmaktadır.
  • Dikili Tip kabinetlerimiz, TS EN 61587-1 mekanik yapılar (elektronik ekipmanlar için kabinler ) ISO 9001:2008 kalite yönetimi sistemi ile 13.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda üretimini yapmaktayız.
  • Tüm kabinet ölçüleri IEC 297-2 ile uyumludur.
  • EIA-310 19” Rack standartlarına uygun ekipmanlarınızı montajlayabilirsiniz.
  • Dikili kabinetlerimiz genişlik 600 mm ürünlerinde 16U’dan 47U’a kadar farklı “U” yüksekliklerde, genişlik 800 mm ürünlerinde ise 32U’dan 47U’a kadar farklı “U” yüksekliklerde müşterilerimize sunulmaktadır.
  • Dikili tip kabinetlerimizin kapak aksamları ön kapak 4-6 mm temperli cam seçeneği ile, arka ve yan kapakları tamamı kilitlenebilir ve sökülebilir yapıdadır. 
  • 19” cihaz montaj dikmelerimiz kare delikli (9,5 *9,5 mm ) ve derinlik boyunca ayarlanabilir yapıdadır.
  • “U” işaretlemesi ile 19” rack tipi ürünlerin kolay kurulmasını sağlar.
  • Dikili tip kabinetlerimiz min. 800- 1000 kg yük taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Kullanım alanları; büyük ölçekli ağ kurulumları, veri merkezleri, havaalanı haberleşme ağlarında, çağrı merkezlerinde, F/O uygulamalarında kullanılmaktadır.

  Konstrüksiyon Detayları

  Ana profil yapısı;

  Alt ve üst şaseler ; Yekpare üst ve alt şaseler,  1,5 mm DKP sac karkas profilleri ile 32 noktadan bağlanan modüler bir yapıya sahiptir.
  karkas dikmeler; 1,5 mm DKP sac karkas profilleri 6 bükümden oluşmaktadır.
  Üst Kapak; Üst kapak sökülebilir yapıda olup fan modülüne kolay ulaşım sağlamaktadır.
  Ön kapak; 1,5 mm metal çerçeve üzerine 4mm – 6 mm temperli cam kapak şeklinde imal edilmektedir. Tek nokta kilitlemeli kollu kilit sistemi bulunmaktadır. Yaylı mil menteşe sistemi sayesinde kapak yönleri kolayca değiştirilebilir yapıdadır. Opsiyonel olarak camın etrafına camı tutan en az 3 cm eninde vidalı metal cam tutma aparatı kullanılabilir ve kilit sistemi 3 nokta kilitleme sistemi uygulanabilir.
  Yan kapaklar; 1-1,5 mm sac kalınlığında silindirik tip kilit üstte sabit mekanizmalı sürgü kilit ortada mekanik pim sistemi altta kilitlenebilir ve sökülebilir olması sayesinde kolayca bakım ve onarım yapılmaktadır. Kapak üzerinde havalandırma menfez delikleri sayesinde hava sirkülasyonu kolaylıkla sağlanmaktadır.
  Arka kapaklar; 1,5 mm sac kalınlığında 600 lük kabinler de tek, 800 lük kabinlerde çift açılır yapıdadır. 32U ve üstünde olan kabinlerde arka kapak alt ve üstünde kablo geçişi sağlayan fırçalı kablo giriş panelleri bulunmaktadır.
  Kablo girişleri; alt şaseden ve arka kapak alt ve üst kısımlarından kablo girişleri mevcuttur. Ayrıca alt şasede sıra sıra açılabilen 19’’ 2U kapama panellerinden oluşmaktadır.
  19” cihaz montaj dikmeleri; 1,5 mm kalınlığındaki montaj dikmeleri TS 822 pre galvaniz sacdan imal edilmektedir. Üzerinde “U” işaretleri yazılıdır. Opsiyonel olarak istenildiğinde 2mm kalınlığında TS 822 pre galvaniz sacdan imal edilebilir.
  Yan takviyeler; 1,5-2 mm kalınlığında 32U ölçüsüne kadar olan ürünler de 2 sağ da 2 solda olmak üzere 4 adet, 32 ölçüsünün üstünde olan kabinlerde 3 solda 3 sağda olmak üzere 6 adet kullanılmaktadır. Delikli yapısı montaj dikmesinin derinlik boyunca ayarlanmasını sağlar.
  Dikey kablo düzenleyicileri; gerektiğinde kabinetin ön veya arka tarafına takılabilir. Üzerinde sabit mekanizmalı sürgü kilit bulunmaktadır. Data ve enerji kablolarının rahat bir şekilde geçişini ve dağılımını sağlar, kablo kirliliğini kapatır. 800*800 mm ve 800*1000 mm kabinetlerimizde kullanılabilir.

  Boya; RAL 9005 – RAL 7035 boya seçenekleri ile elektrostatik toz boya yapılmaktadır.
  Havalandırma; Kabin tavanına yerleştirilen fanlı ve termostatlı modüllerimiz sayesinde yüksek debi ve düşük gürültü ile etkin havalandırma yapılabilmektedir.
  Enerji birimi (PDU); Enerji dağıtım ünitesi isteğe bağlı plastik veya alüminyum gövdeli topraklı, ups, sigortalı veya izlenebilir ve yönetilebilir şekilde 19” rack kabinete montaja uygun yapıda olabilir.

  Server tipi kabinetlerimiz yapısal kablolamaya ve projeye uygun içlerine switch, router, modem, server, patch panel, telefon santrali, alarm sistemleri v.b elektrik ve elektronik ürünlerin montaj ve kablolamasına uygun sağlam, güvenli, korumalı, işlevsel ve estetik olarak üretilmektedir.

  Ürünün sevki; kalite kontrol sisteminden geçtikten sonra ürünlerimiz strafor ve karton ambalaj ile darbelere dayanımlı şekilde sevk edilir.

Ürün Etiketleri
Benzer Ürünler
World Kredi Kartı Ödeme Axess Kredi Kartı Ödeme Bonus Kredi Kartı Ödeme Maximum Kredi Kartı Ödeme Card Finans Kredi Kartı Ödeme Visa Kredi Kartı Ödeme Master Card Kredi Kartı Ödeme Troy Ödeme
Verified by Visa Master SecureCODE Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.